Breaking News

Niewinność i luźna elegancja

Moda nieustannie się zmienia. W każdym sezonie zwraca się uwagę na przeróżne detale. Razem ze strojem zmienia się także makijaż. Projektanci mody rekomendują intensywne, żywe odcienie, mocne podkreślenie oczu, grube kreski. Na wieczór oferuje się stosowanie kosmetyków z brokatem, mieszanie połyskujących barw, mocne podkreślanie oczu oraz ust. Ponadczasowa jest jednak naturalność.

Nadzwyczajnie sprawdza się na co dzień a także na specjalne okazje. Subtelny oraz delikatny makijaż może cudownie zaakcentować urodę. Odpowiednio dobrany podkład rozświetla cerę oraz nadaje jej jednolity kolor. Korektory maskują niedoskonałości. Brązowe cienie optycznie wzmagają oko. Beżowe zaś efektywnie oświecają cienie pod oczami. Rzęsy naturalnie wydłuża mascara w brązowym lub też popielatym kolorze. Usta łagodnie uwidocznia bezbarwny błyszczyk.

Naturalność nieraz kojarzona jest ze zdrowiem, młodością oraz dziewczęcością. Nigdy również nie wychodzi z mody. Subtelny makijaż nienagannie sprawdza się w pracy, na zakupach, na uczelni a także na romantycznej randce. Moda zmienia się z dowolnym sezonem. Projektanci promują coraz to nowatorskie wzory, materiały, barwy oraz tkaniny. Stroje uzupełniają przeważnie gustowne akcesoria. W jednym sezonie modne są paski, w innym preferuje się kraty. Jeszcze inny sezon ma prawo lansować geometryczne wzory. By nie zakwalifikować modowej wpadki, należy bez ustanku śledzić pokazy mody, czytać prasę barwną i oglądać należyte programy o modzie, w których styliści radzą, co najprzyzwoiciej nosić.

Warto też od czasu do czasu przeglądać oraz uzupełniać własną garderobę – idealna będzie również modna damska torebka. Szczególne miejsce w szafie powinna mieć niemniej jednak zawsze niewymuszona elegancja, innymi słowy klasyczne i wieczne kreacje. Z mody nigdy nie wychodzi mała czarna, dżinsy, klasycznie skrojone żakiety oraz marynarki. Zimą nieprzerwanie modne są gładkie golfy w ciepłych kolorach. Do tej klasyki należałoby jest dokomponowywać chwilowo modne w sezonie dodatki. Eksperymentowanie z modą to najlepszy sposób na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Pomysłowo unowocześniona klasyka na pewno nie będzie nudna i mdła.